Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

Masaż erotyczny - sposób na pobudzenie pożądania u partnera

Kategoria: Porady, Recenzje

Masaż erotyczny - genialny sposób na pobudzenie pożądania

Nuda w związku nie sprzyja amorom i miłosnym igraszkom, dlatego warto czasami postawić na najprostsze rozwiązania, które na nowo zbudują zmysłową atmosferę. Jednym z najbardziej ekscytujących sposobów na podniesienie temperatury w sypialni jest masaż erotyczny, będący idealną propozycją gry wstępnej rozpalającej spragnione dotyku ciała. Jak go wykonać, aby nasza druga połówka zapragnęła czegoś więcej?

Masaż intymny za pomocą świecy lub olejku

Czym jest masaż erotyczny?

Masaż erotyczny jest bardzo zbliżony w formie do masażu klasycznego, jednak jego zadaniem jest przede wszystkim zbudowanie sensualnej atmosfery oraz pobudzenie stref erogennych partnera. Można wykonywać go wedle wskazówek różnych technik, ale najczęściej stanowi on odprężającą i ekscytującą grę wstępną. Dzięki wykorzystaniu masażu erotycznego można skutecznie pobudzić libido, zredukować stres, zwiększyć wrażliwość skóry na dotyk i nastroić się na coś więcej. 

Jakie zalety ma sensualny masaż?

Dzięki wprowadzeniu masażu erotycznego do codziennych rytuałów bliskości można je cudownie urozmaicić, a przy tym skutecznie wzbogacić życie seksualne. Szybki numerek to przecież nie jedyny sposób na rozładowanie napięcia, a wplatając  dłuższe chwile we dwoje można odkrywać zupełnie nowe poziomy seksualności. Sam w sobie masaż nie zawsze musi być wstępem do miłosnych igraszek. W połączeniu z olejkami eterycznymi, żelami czy świecami do masażu cudownie zrelaksuje, odpręży i pozwoli zapomnieć o całym świecie.

Wykorzystując w miłosnych rytuałach masaż erotyczny można pobudzić wydzielanie kobiecych hormonów płciowych, które intensyfikują doznania. Moc dotyku pomaga zredukować stres, napięcia mięśni, pomaga pozbyć się zmęczenia i niezwykle rozluźnia. U panów może on rozwiązać niektóre problemy z erekcją. Masaż to także sposób na poznanie ciała partnera, jego magicznych stref rozkoszy. Co więcej, pozwala on dotlenić mięśnie, poprawia krążenie krwi i gwarantuje obopólną przyjemność.

Masaż erotyczny to cudowna zabawa we dwoje, doskonała zarówno dla młodych par odkrywających swoją cielesność, jak i partnerów z wieloletnim stażem, którzy cenią wyjątkowe chwile we dwoje. Czasami może on skutecznie zastąpić seks, gdy pełne zbliżenie nie jest możliwe. Podczas masażu można tworzyć niezwykłą atmosferę bliskości i intymności, która wspiera budowanie trwałych relacji.

Jak wykonać masaż erotyczny?

Wiele osób zraża się do masażu już na początku przygody. Wykonany „na sucho” lub bez odpowiednio dobranych produktów może nie tylko stać się mniej zachęcający, a często wręcz nieprzyjemny. Brak odpowiedniego poślizgu przyczynia się do nadmiernego tarcia naskórka, a wraz z nim bolesnych otarć, które rzadko wprawiają w euforyczny nastrój.

Rewelacyjnym sposobem na uniknięcie wpadki, a wręcz przeciwnie – osiągnięcia upragnionej satysfakcji z masażu erotycznego jest zastosowanie olejków lub żeli do masażu, kuszących świec do masażu ciepłym woskiem, balsamów stymulujących, masażerów, lubrykatów i olejków intymnych, błyszczyków rozgrzewających czy kosmetyków jadalnych.

Cudownie kuszący masaż wykonać możesz z pomocą kremu do masażu ciała, który pobudzi wszystkie zmysły, a smakowite wrażenia uzyskasz z balsamem jadalnym do masażu. Wśród produktów umilających doznania podczas masażu z pewnością sprawdzą się balsamy do fellatio, kamienie do masażu lub całe zestawy olejków idealne także na upominek.Olejek do masażu naturalny organiczny sklepPolecamy: Organiczny olejek do masażu - 100% naturalny - Shunga - zobacz w sklepie!

Gdy zaopatrzymy się w idealny „poślizg” czas zadbać o odpowiednią atmosferę. Genialnym sposobem na stworzenie klimatu będą kadzidła lub świece do masażu. Subtelny płomyk świecy oraz rozpuszczony wosk do polewania ciała drugiej połówki, pozwoli wzbogacić doznania o nowe wrażenia.

Sam w sobie masaż warto rozpocząć od delikatnego dotyku ciała partnera. Wodzenie palcami po udach, brzuchu, szyi czy za płatkami uszu pobudza delikatnie strefy erogenne. Gdy czujesz, że nadszedł czas kolejny krok postaw na olejek lub inny kosmetyk do masażu. Możesz rozprowadzić go na swoich dłoniach, jak również bezpośrednio na ciele partnera. Okrężne i podłużne ruchy warto rozpocząć od pleców, a wraz z narastającym podnieceniem ku kolejnym partiom ciała, subtelnie zbliżając się do części intymnych. Świetnym sposobem na podnoszenie temperatury i nadawanie masażowi bardziej sensualnego wymiaru będzie delikatne muskanie skóry partnera ustami, subtelne przygryzanie lub lizanie.

Wśród najbardziej czułych na dotyk miejsc erogennych ciała znajdują się piersi, szyja, uszy oraz skóra za uszami, a takżewewnętrzne części ud i stóp, dlatego warto poświęcić im nieco dłuższą chwilę uwagi. Twoja druga połówka będzie zachwycona! Masaż erotyczny warto zakończyć masażem miejsc intymnych, co z pewnością stać się może świetnym wstępem do seksu.

Niech ta inspiracja będzie dla Was początkiem nowych doznań!

Zamknij
  • Porady
  • Recenzje