Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

SZTUCZNA POCHWA

Wśród gadżetów erotycznych, które świetnie wspomagają mężczyzn w zabawie solo bez wątpienia królują sztuczne pochwy. Dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach, z dodatkowymi wibracjami i stymulacją, a także w szerokim wyborze zestawów do masturbacji sprawią, że każda męska fantazja zostanie spełniona. W ofercie Pokoju Rozkoszy znajdziesz szereg produktów marki Fleshlight, w tym masturbatory w kształcie kobiecych cipek z cyberskóry, jak również masturbatory ssące, tuby do stymulacji żołędzi jak również żelowe waginy, które pozwolą przenieść Twoje doznania na zupełnie nowy poziom satysfakcji. Ciekawostką jest również to, że stymulatory te nie stanowią jedynie zabawki stworzonej na wyłączność na panów, bowiem wiele radości z ich użytkowania mogą mieć również panie podczas wspólnych igraszek. To niezwykłe stymulanty, które budzą żądze, kreują nowe fascynacje i odkrywają głęboko ukryte pragnienia – dzięki nim wasze wspólne przeżycia mogą stać się jeszcze bardziej ekscytujące. 
Sortuj według:
1 2
1 2

Sztuczne pochwy i masturbatory dla miłośników dochodzenia w pojedynkę

Solowy seks to dla wielu mężczyzn najszybsza forma dojścia do pełnej satysfakcji i sposób na przeżycie niezapomnianych doznań. W Pokoju Rozkoszy każdy facet znajdzie wielopoziomowe masturbatory, oferujące wibracje, różne tryby ssania i innowacyjne kształty wnętrza, z którymi każdy orgazm będzie intensywniejszy i bardziej zadowalający. Te poręczne i niezwykle wydajne urządzenia pomogą oddać się przyjemności gdziekolwiek tego pragniesz, a niepozorna forma pozwala mieć je zawsze pod ręką. 

Masturbatory – sztuczne pochwy to niezawodny sposób na rozładowanie napięcia, zaspokojenie popędu seksualnego i doskonały relaks dla każdego wymagającego faceta. Szeroki wybór możliwości pozwoli zadbać o przyjemną stymulację penisa i jąder, a przy tym szybkie uzyskanie błogiego ukojenia. Masaż penisa z pomocą sztucznej cipki będzie intensywny i niezwykle kojący, dlatego jeżeli zależy Ci na skutecznym wsparciu Twoich potrzeb, nasza oferta powstała właśnie z myślą o Tobie. Nowoczesna i minimalistyczna forma czyni nasze gadżety z tej kategorii godnymi Twojego pożądania – miłej zabawy! Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą również sztucznych pup i ust, które pozwolą oddać się przyjemności z seksu oralnego i analnego. W asortymencie zadbaliśmy również o akcesoria i preparaty nawilżające i czyszczące do naszych urządzeń. 
Zamknij