Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

SZTUCZNA PUPA

Jeżeli Twoją fantazją jest penetracja ciasnego i gorącego otworu analnego, a nie znalazłeś jeszcze odpowiedniej partnerki lub partnera do miłosnych uniesień, bądź lubisz różnorodność, w naszej kolekcji z pewnością znaleźć można sposób na danie upustu swoim pragnieniom. W ofercie posiadamy zawsze gotowe do figli sztuczne pupy wykonane z cyberskóry, która dzięki swoim właściwościom do złudzenia przypomina prawdziwą. Dzięki stymulacji penisa z pomocą naszych propozycji z pewnością przeżyjesz niezwykle realistyczne doznania, a szeroki wybór modeli, w tym marki Fleshlight oferujących odlewy wykonane z prawdziwych aktorów i aktorek porno sprawią, że poczujesz się jak gwiazda filmów dla dorosłych w akcji.
Sortuj według:
1
1

Masturbatory analne dla koneserów 

Nasze różnorodne propozycje sztucznych pup to sposób na spełnienie nawet najbardziej perwersyjnych fantazji erotycznych. W produktach tej kategorii znajdziesz wiele atrakcyjnych propozycji masturbatorów analnych, które pozwolą poczuć niezwykle realne wrażenia. Dzięki doskonale skomponowanym elementom, sztuczna pupa podoła każdemu wyzwaniu, dając Ci pełną satysfakcję i niezwykłe przeżycia. Rozbudowane początkowe odcinki lub jednolite motywy na całej długości masturbatorów pozwalają na zróżnicowaną stymulację członka. Dobrze dobrany do potrzeb model z pewnością będzie satysfakcjonującym i niosącym wiele przyjemności rozwiązaniem.  

Dzięki sztucznym pupom damskim, jak również męskim dla gejów, każdy możesz osiągnąć swoją upragnioną ekstazę gdziekolwiek tego zapragnie. Nowoczesna i estetyczna forma masturbatorów pozwala z łatwością zabrać je ze sobą wszędzie. Stosowane wraz z odpowiednio dopasowanymi nawilżaczami na bazie wody pozwolą na frywolną zabawę przez długi czas. Każda stymulacja z ich pomocą z pewnością przyniesie satysfakcję i niezapomniane przeżycia. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą sztucznych pup w różnych wariantach wyposażenia, stymulacji, jak również koloru. 
Zamknij