Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

Wodna pompka powiększająca szeroka - Bathmate Hydromax X30 Wide Boy Niebieski

Dyskretna wysyłka w 24h!
W magazynie: 10 szt
2 Lata Gwarancji
30 dni na zwrot
Koszty dostawy
Akcesoria i dodatki
652,90 zł
Zapytaj
Informacja i zamówienia telefoniczne: 888 509 704 (Pracujemy pn - pt: od 8:00 do 16:00)
Do każdej przesyłki dodajemy Gratisy - sprawdź co możesz zyskać

Wodna pompka powiększająca szeroka - Bathmate Hydromax X30 Wide Boy

Hydromax to w tej chwili najbardziej skuteczna seria pompek powiększających na świecie. Już dawno przekroczono milion sprzedanych egzemplarzy i każdego dnia ta liczba rośnie.

 

Wykorzystując mechanizm hydrauliczny – bo przecież to pompka wodna – uzyskiwane są bardzo dobre rezultaty w powiększaniu zarówno długości jak i średnicy penisa. Cechą charakterystyczną tych modeli jest ich wielość rozmiarów. Nie mamy tu tak jak u praktycznie każdego innego producenta jednaj pompki, która ma zdziałać cuda. Nie, mamy kilka rozmiarów dopasowanych do wielkości penisa, ponieważ wtedy właśnie udaje się uzyskać maksymalnie dużą sprawność pompki - jej działanie może skupić się na penisie, a nie na pustej przestrzeni wokół niego. Producent oficjalnie zaleca, by nie kupować za dużych rozmiarów pompek, a właśnie mniejsze, zapewniające optymalne wypełnienie przestrzeni pompki, co skutkuje najlepszym ciśnieniem hydraulicznym.

Pompki z serii WIDE powstały po sygnałach konsumentów i badaniach producenta dotyczących efektów powiększania. Jak się okazało inaczej rozkłada się przyrost penisa na długości a inaczej na szerokości. Otóż ta druga zmienia się szybciej... Pojawiły się więc głosy użytkowników, na przykład modeli X30 czy Hercules, że grubość penisa powiększyła się na tyle, że dotyka on ścianek bocznych pompki... A jednocześnie długość nadal nie jest wystarczająca by przesiąść się na model X40...

 

Tak właśnie pojawił się model X30 Wide Boy. Jest on szerszy niż klasyczny X30 ale nie jest dłuższy. Pozwala to osiągnąć najlepsze rezultaty gdy grubość penisa przyrosła na tyle by nie mieścił się on wygodnie w klasycznym X30, jednakże długość nadal jest odpowiednia.

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarz:
Przepisz kod:
weryfikator

Zapytaj o produkt

Sklep PokojRozkoszy.pl

Adresul. Brzezina 18 44-77 Chudów

Dział zamówień:

Numer telefonu888-509-704 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Zakupy hurtowe:

Numer telefonu32-445-36-41 Adres emailhurtownia@eroplace.pl

Sprawy techniczne obsługi sklepu:

Numer telefonu669-230-967 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Kurierzy
Zamknij
Vimeo video