Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

Erotyczny prezent - jaki wybrać?

Kategoria: Porady, Recenzje

Erotyczny prezent dla nieśmiałej partnerki

Nieśmiała partnerka to niemały orzech do zgryzienia dla miłośnika erotycznych doznań i eksperymentów. Jest to nie lada wyzwanie, szczególnie w sypialnianych kuluarach, dlatego też może wymagać małej zachęty, która pozwoli przełamać lody i wynieść wspólne zabawy na nowy, bardziej seksowny poziom. Doskonałym sposobem na pobudzenie wyobraźni i przekonanie do nowych pomysłów w sypialni będzie erotyczny prezent dla nieśmiałej partnerki. Jesteśmy przekonani, że niepozorny gadżet lub seksowny drobiazg mogą wywołać lawinę inspiracji i zmienić skrytą dziewczynkę w prawdziwego seks kociaka! Odważne podarunki to upominki dla obojga partnerów, dlatego w poszukiwaniu czegoś seksownego, warto wykazać się kreatywnością – erotyczny prezent, bez wątpienia rozpali wasze zmysły do czerwoności! Kluczem do sukcesu jest jednak umiar.Erotyczny prezenta dla nieśmiałej partnerki – czy to dobry pomysł?

Początkowo, upominek w postaci erotycznego gadżetu może w nieśmiałej i pruderyjnej kobiecie wywołać niemałe zmieszanie i zawstydzenie, jednak z czasem, może okazać się on wyjątkowo przydatny. Seksowna zabawka może być świetnym pretekstem do podjęcia tematu o rozszerzeniu łóżkowego repertuaru, ale i inspiracją do ożywienia waszej seksualnej relacji. Przełamanie nudy dzięki prostym rozwiązaniom ze sklepu erotycznego mogą okazać się najlepszym z prezentów, który pobija na głowę kwiaty, czekoladki i kolejny flakon perfum!

Zabawki erotyczne

Nieśmiałe partnerki bardzo często skrywają głęboko swoje potrzeby w obawie przed zdemaskowaniem. Kupując swojej ukochanej seksowny gadżet może sprawić, że ta zacznie bardziej otwarcie mówić o swoich potrzebach i otworzy się na nowe pomysły w łóżku. Na początek możesz postawić na masażer łechtaczki, który ma wiele zastosowań, a dzięki niemu twoja kobieta zacznie inaczej postrzegać swoją seksualność i być może zacznie czerpać więcej przyjemności z seksu. Zabawka taka będzie dla niej rozwiązaniem gdy spędza czas sama, ale i podczas waszych wspólnych wieczorów. 

Delikatne BDSM? Dlaczego nie!

Przy wrażliwych osobach lepiej nie wyskakiwać od razu z pejczami, obrożami, kneblami i uprzężami, jednak futerkowe kajdanki, mogą okazać się strzałem w 10! Małe i cukierkowe zniewolenie może być dobrym początkiem do odważniejszych zabaw we dwoje i z pewnością zachęci do podjęcia pierwszych prób w odgrywaniu ról lub podjęcia nowych, seksownych aktywności. Zamiast pejczy można wykorzystać piórka, którymi łagodnie rozpieścisz ukochaną, a przy odrobinie fantazji, wasza zabawa we dwoje może przybrać niespodziewany obrót! Przed zabawą możecie dla kurażu obejrzeć „50 twarzy Greya” lub inny seksowny film, a z pewnością długo nie będziecie zwlekać z wykorzystaniem upominku w akcji.

Seksowne stroje

Przebieranki nigdy nie są złe! Wybierając seksowną bieliznę, bodystockig lub uroczy strój kocicy, lekarki lub diablicy możesz pozytywnie zaskoczyć nieśmiałą kobietę, a przy tym zachęcić do wspólnej zabawy. Odgrywanie ról jest świetnym sposobem na przełamanie i pozwala na chwilę wcielić się w kogoś innego. Możesz postawić przed ukochaną wyzwanie aktorskie, które pomoże jej odłożyć obawy na bok i po prostu dobrze się bawić. W zależności od preferencji Twojej kobiety możesz wybrać bardziej skąpe lub zabudowane kreacje. Ważne jest jednak, aby dobrać zestaw wysokiej jakości, wówczas szkoda będzie nie wypróbować tak pięknie wykonanej bielizny erotycznej w praktyce…

Dla wyjątkowo opornych – gry erotyczne

Jeżeli planujesz dopiero wybadać swoją kobietę, postaw na gry erotyczne. Planszówki, gry karciane czy seksowne szachy będą świetnym pretekstem do ośmielenia partnerki poprzez wspólną, niezobowiązującą zabawę. Odkrywanie własnych pragnień poprzez gry i zabawy pozwala podejść do tematu z dystansem i nie wywołuje presji, a kto wie, może niewinna planszówka będzie wstępem do waszego najlepszego seksu ever? 


Smakowite lubrykanty, czyli niewinny sposób na zachęcenie nieśmiałej kobiety

Marzysz o seksie oralnym, ale Twoja partnerka robi na samą myśl wielkie oczy? Być może warto ją nieco zachęcić? Świetnym sposobem na przekonanie ukochanej do miłosnych igraszek z pomocą języka mogą okazać się smakowe żele intymne. Nie musisz od razu wyskakiwać z propozycją małego lodzika, ale np. zachęcić do smakowitego masażu ciała. Ty możesz zacząć, a ona z pewnością nie pozostanie Ci dłużną. Bogaty wybór lubrykantów smakowych i żeli stymulujących będzie świetną inspiracją do rozpoczęcia nowych zabaw, a jednocześnie mogą one wspomóc was na innych płaszczyznach miłosnych doznań. Wraz z nimi miłosne igraszki mogą wejść na nowy poziom ekstazy, a to dobry początek na pobudzenie nieśmiałej partnerki.

 
Zamknij
  • Porady
  • Recenzje