Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

Program Partnerski dla Wydawców

Zarabiaj na współpracy ze sklepem PokojRozkoszy.pl

Sklep internetowy PokojRozkoszy.pl posiada system partnerski adresowany do właścicieli stron internetowych oraz tematycznych blogów erotycznych lub o zabarwieniu erotycznym. Za każdą dokonaną transakcję, przekierowaną z serwisu partnera, sklep PokojRozkoszy.pl zapłaci mu 7 roc. wartości zamówienia.

Sklep internetowy PokojRozkoszy.pl, oferujący największy asortyment erotyczny w branży znanych marek, intensywnie rozszerza swoją działalność zyskując coraz większą liczbę zadowolonych klientów. Teraz na współpracy z nim mogą skorzystać także inne podmioty, zajmujące się w internecie pokrewną tematyką.

Głównym założeniem programu jest współpraca polegająca na zamieszczaniu na tego typu witrynach reklam sklepu, które będą przekierowywały klientów bezpośrednio na stronę sklepu PokojRozkoszy.pl. Za każdą udaną transakcję, której internauta dokonał po przekierowaniu z danego serwisu, partner otrzyma 7 proc. wartości zamówienia. Sklep będzie akceptował transakcje do 30 dni od momentu przekierowania do niego klienta z serwisu partnera. Korzyści wynikające z takiej współpracy dla obu stron są oczywiste. Sklep PokojRozkoszy.pl zwiększy w ten sposób swój zasięg i poziom sprzedaży. Z kolei partnerzy będą zarabiać dzięki reklamie sklepu wyświetlanej na ich stronach.

Program partnerski został uruchomiony na platformie WebePartners (www.webepartners.pl), która upowszechnia działania programów partnerskich online i wspomaga rozwój rynku e-commerce w Polsce. Dlatego wszyscy chętni mogą przystąpić do niego właśnie za pośrednictwem tej platformy - sklep nie musi podpisywać z partnerami żadnych umów o współpracę. Ich obsługą zajmie się właśnie WebePartners, która zapewnia bezpieczne rozliczanie transakacji pomiedzy sklepem a partnerami i dba o ich weryfikację. To daje gwarancję przejrzystości i solidności programu. Zainteresowanych przystąpieniem do programu odsyłamy pod adres: https://www.webepartners.pl/programy_partnerskie/PokojRozkoszy

Sklep internetowy PokojRozkoszy.pl powstał w kwietniu 2006 roku i od tamtej pory odnotowuje dynamiczny rozwój zwiększając z miesiąca na miesiąc swój zasięg. Głównym celem sklepu jest umożliwienie amatorom erotyki zakupu sprzętu oraz kosmetyków intymnych uznanych marek w jednym miejscu w sieci. W ofercie sklepu PokojRozkoszy.pl klienci mogą wybierać z tysięcy produktów gdzie w połączeniu z najwyższą jakością obsługi sklep jest w stanie zagwarantować 100 proc. satysfakcji. Swoim klientom sklep PokojRozkoszy.pl oferuje pomoc i doradztwo w sprawie doboru odpowiedniego produktu dopasowanego do ich potrzeb.

Sklep PokojRozkoszy.pl

Adresul. Brzezina 18 44-77 Chudów

Zamów przez SMS:

Numer telefonu888-509-704 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Zapytaj o produkty:

Numer telefonu791-208-906 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Współpraca:

Numer telefonu669-230-967 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Kurierzy

Nasz sklep LATEKSOWA ODZIEŻ:

Sklep orion shotsmedia lateksowe ubrania

Nasz sklep BDSM:

sklep bdsm sexshop

Zamknij