Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

ELEKTROSEKS

Elektrostymulacja impulsami prądu o niskim napięciu brzmi dość niebezpiecznie, ale i intrygująco. Jednak jak się okazuje to subtelne i odpowiednio dopasowane do potrzeb rozwiązanie, może dać wiele satysfakcji i stać się praktyką seksualną zapewniającą niezwykłe doznania. W zależności od preferencji, elektroseks może być zmysłową rozkoszą, którą możesz przeżywać godzinami, ale i ekscytującym bólem, który możesz wykorzystać w zabawach BDSM.
Sortuj według:
1 2 3
1 2 3

Elektrostymulacja dla wymagających

W seksie jednym z kluczowych zmysłów, którymi się kierujemy jest dotyk. Stymulacja z pomocą odpowiednio dopasowanych urządzeń, może przynieść mnóstwo satysfakcji i ekscytujących wrażeń, które jeszcze bardziej pobudzają nasze odczucia. Erotyczna elektrostymulacja wprowadzona do naszego życia seksualnego może zapewnić przeżycia o jakich nie mieliśmy pojęcia, a dzięki regulacji urządzeń do niej przeznaczonych, miłosne igraszki mogą przybierać najróżniejsze formy. W naszej ofercie stymulatorów posiadamy zarówno masażery, korki analne, dilda, masturbatory, kulki waginalne, zestawy do elektrostymulacji różnych części ciała, nakładki na penisa, pętle, wibratory, jajeczka i całą masę niezbędnych do nich akcesoriów i gadżetów. Dzięki wykorzystaniu mocy elektrostymulacji w miłosnych uniesieniach, wasze doznania przejdą na zupełnie nowy poziom. To rozwiązanie jest również doskonałym dopełnieniem zabaw BDSM, a lateksowe wdzianka, maski i kostiumy w połączeniu z miłosnymi narzędziami tortur z pewnością przypadną do gustu każdemu miłośnikowi perwersji.  

Erotyczne zabawy dla pań i panów

Elektroseks to forma zabawy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Propozycje oferowane w Pokoju Rozkoszy to doskonałe rozwiązanie potęgujące doznania każdej spragnionej mocnych wrażeń kusicielki. Elektrostymulacja erotyczna łechtaczki, pieszczoty piersi i sutków, jak również innych wrażliwych na dotyk stref ciała sprawi, że Twoja kobieta oszaleje w rozkosznej ekstazie. Przyssawki, elektrody, kulki waginalne czy ostrogi – inspiracji do zabaw z elektrostymulacją nie brakuje. Dzięki dobroczynnemu działaniu tej formy pieszczot, można nie tylko osiągnąć maksymalne podniecenie, ale i upragnione rozluźnienie. 

W kwestii przyjemności dla panów, elektrostymulacja ma również wiele do zaoferowania. Nowe doświadczenia dzięki stymulacji prostaty, sond pobudzających okolice odbytu, itp. pozwalają przeżyć zupełnie nowe, nieznane dotąd wrażenia. Przyjemność płynąca z seksu może być większa niż się spodziewasz. Erotyczne życie z pomocą tego rodzaju rozwiązań nigdy nie będzie już nudne. Podczas igraszek i zabaw z elektrostymulacją warto jednak pamiętać o bezpieczeństwie, a dodatkowo stosując elektrostymulatory dobrze zaopatrzyć się w nawilżacze, które pomogą czerpać z seksu więcej przyjemności i przeżywać intensywniejsze doznania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą elektroseksu. 
Zamknij