Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

Paczkomaty 24

NOWA FORMA PRZESYŁKI
PRZESYŁKA DYSKRETNA DLA CIEBIE
PACZKOMATY 24H

Paczkomaty24 mamy dla Was przesyłki w cenie za 5 zł - odbiór o dowolnej godzinie dnia

paczkomaty 24/7


Paczkomaty 24/7 (InPost)

 

Koszt wysyłki towaru:
1. Przedpłata na konto - 5 zł
2. Za pobraniem -  15,00 zł

Paczkomaty 24/7 to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Osoba robiąca zakupy w naszym sklepie – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu 24/7 - otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu 24/7 numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.

W ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania paczki, przesyłka znajdzie się w paczkomacie. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy.

Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem.

Więcej informacji na temat usługi, a także lokalizacja paczkomatów znajduje się na stronie dostawcy pod adresem www.paczkomaty.pl

 

 

Na czym polegają Paczkomaty24 i jak wybrać taką formę przesyłki ?

Nie wiem czy słyszeliście już o Paczkomatach? Są bezpiecznym i szybkim rozwiązaniem w nadawaniu jak i dostarczeniu przesyłek. Paczkomaty 24/7 to system skrytek pocztowych, podobnych w obsłudze do bankomatów, w których możliwy jest odbiór przesyłki o dowolnej, dogodnej dla adresata porze, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Mogą z nich korzystać zarówno firmy, jak i odbiorcy indywidualni wskazując tylko Paczkomat, z którego będzie się odbierało przesyłki. Zlokalizowane są one tak, aby odbiorcy mieli do nich jak najlepszy dostęp, 24 godziny na dobę, przy zachowaniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Stały nadzór kamer i monitoring ochrony daje nam pewność, że przesyłki Klientów są całkowicie bezpieczne. Aktualna lista lokalizacji - https://inpost.pl/znajdz-paczkomat.

I co myślicie? Przekonują Was do siebie paczkomaty? Czy zastąpią one w najbliższym czasie listonoszy i każdy sam będzie odbierał przesyłkę z żółtej skrzyneczki? Gdy paczka już pojawi się w Twojej skrytce - zostaniemy poinformowani smsem! Co myślicie?Sklep PokojRozkoszy.pl

Adresul. Brzezina 18 44-77 Chudów

Zamów przez SMS:

Numer telefonu888-509-704 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Zapytaj o produkty:

Numer telefonu791-208-906 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Współpraca:

Numer telefonu669-230-967 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Kurierzy

Nasz sklep LATEKSOWA ODZIEŻ:

Sklep orion shotsmedia lateksowe ubrania

Nasz sklep BDSM:

sklep bdsm sexshop

Zamknij