Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

WIBRATORY

Wibratory to najobszerniejsza z naszych kategorii gadżetów erotycznych. Znajdą wśród nich nieziemskie doznania nie tylko panie, ale i panowie, dlatego też propozycje Pokoju Rozkoszy to doskonały sposób na satysfakcję dla każdego. W ofercie naszego sklepu nie brakuje wibratorów na każda okazję i potrzeby, dlatego znajdziecie wśród nich wibratory wgłębne do pochwy, które dzięki intensywnej stymulacji doprowadzą do orgazmu nawet najbardziej wymagające kobiety, ale i subtelne masażery do pobudzania wszystkich zmysłów. Wśród propozycji nie brakuje również wibratorów żelowych, silikonowych, wykonanych z cyberskóry realistycznych penisów, modeli luksusowych, wielofunkcyjnych z końcówkami pobudzającymi anusa, z króliczkiem do stymulacji łechtaczki, z rotacją do masażu łechtaczki, obsługiwanych z pomocą pilota, z przyssawkami, dopasowanymi do pieszczot analnych, jak i wielu innych modeli i akcesoriów do stymulacji. W naszej bogatej wibrującej gamie nie brakuje także modeli wodoodpornych i stymulatorów powietrznych dla jeszcze większych wrażeń podczas zabaw solo lub w parze. 
Sortuj według:

Dyskretne igraszki dla miłośników subtelnej masturbacji

Oferta Pokoju Rozkoszy w kategorii wibratorów ma za zadanie spełnić najskrytsze marzenia i fantazje seksualne, dlatego znajdą tutaj swój ideał zarówno kochankowie, jak również osoby preferujące masturbację w swoim własnym towarzystwie. Dla tych, którzy lubią mieć pod ręką swojego towarzysza rozkoszy oferujemy wibratory kieszonkowe, miłośnicy zabaw tradycyjnych znajdą warianty klasyczne i zabawne lub bardziej subtelne masażery. W kolekcji dostępne są także opcje mini na przyciski, modele muzyczne, masażery na palec, dildosy naturalne – niezwykle realistyczne, ale i warianty podgrzewane dla miłośników bardziej prawdziwych doznań. Wśród wibratorów znaleźć można z powodzeniem modele stymulujące punkt G, podwójne króliczki, dildo na pasku strap-on, modele stymulujące z wypustkami oraz warianty wielofunkcyjne dla wymagających różnorodnych doznań.  Entuzjaści nowinek znajdą także rewelacyjne model wibratorów sterowanych aplikacją lub interesujące zestawy dla jeszcze bardziej intrygującej gry miłosnej. 

W trosce o komfort i wygodę obsługi, nasze wibratory zapewniają ciche działanie, przez co zabawa z nimi jest zawsze dyskretna – wyjątkiem są sytuacje, w których rozkosz nie pozwoli się w żaden sposób okiełznać.

Wibratory idealny sposób dopełnienie zabaw we dwoje

Wielu panów na pomysł z użyciem wibratora czuje się urażonych, a szkoda. Wplecenie pieszczot z jego wykorzystaniem do miłosnej gry może przynieść całą masę przyjemności dla każdej ze stron. Stymulujące wibracje, subtelny masaż i pobudzanie damskich sfer intymnych pozwoli doprowadzić kobietę na skraj ekstazy, dzięki czemu wasze wzajemne odczucia będą intensywne jak nigdy wcześniej. Dzięki nim nawet, gdy u mężczyzny pojawią się problemy, możliwe stanie się usatysfakcjonowanie partnerki, która nie poczuje się zawiedziona w łóżku. Przygodę z wibratorami w zabawach we dwoje warto jednak zacząć od najprostszych wariantów – w końcu nie chcemy przestraszyć partnera. Średni rozmiar i optymalna długość pozwolą subtelnie zadbać o stymulację łechtaczki, a zda on również egzamin w pierwszych próbach penetracji. Modele z silikonu dla przykładu pomogą wykonać przyjemny masaż całego ciała – jeśli wolisz możesz do pieszczot wykorzystać także inny masażer z naszej kolekcji. 

Jak wybrać najlepszy wibrator dla kobiety?

W Pokoju Rozkoszy dzięki bogatej ofercie wibratorów, każda kobieta znajdzie swojego ulubionego przyjaciela (a nawet kilku). Dostępne są modele małe, średnie, duże i XXL, dlatego w zależności od potrzeb i preferencji można przebierać i wybierać do woli. Podobnie z materiałem ich wykonania – dostępne są modele silikonowe, z cyberskóry czy żelowe, dlatego warto przemyśleć jaka stymulacja będzie tą najbardziej optymalną oraz który materiał będzie przyjemny i spełni oczekiwania. Obfitość propozycji pozwala zwiększać doznania i krok po kroku poszerzać horyzonty rozkoszy, dlatego jesteśmy przekonani, że każda kobieta, mężczyzna, jak również para znajdzie w naszej kolekcji coś idealnego. Zachęcamy do zapoznania się naszymi propozycjami. 
Zamknij