Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

PIERŚCIENIE I ZACISKI

Pierścienie erekcyjne i nasadki na penisa to nieocenione wsparcie dla kobiet, które mają problemy z osiągnięciem orgazmu tak szybko, jak ich partnerzy. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu możliwe jest przedłużenie seksu i maksymalne zaspokojenie pragnącej rozkoszy kobiety. Te niepozorne gadżety to również spora dawka przyjemności dla panów, dlatego zyskują one na popularności, zadomawiając się w sypialniach świadomych swoich potrzeb kochanków. Łóżkowe igraszki z pomocą pierścieni i nasadek mogą zadbać o intensywniejsze doznania, dłuższy stosunek, a przy tym wnoszą do relacji nutkę humoru i urozmaicenia. Dzięki wzmocnionej erekcji i dłuższym stosunkom życie miłosne stać się może jeszcze przyjemniejsze dla obojga – to opcja warta przetestowania, czyż nie?
Sortuj według:

Różnorodność pierścieni i nasadek 

Jak większość gadżetów erotycznych, także pierścienie erekcyjne i nasadki na penisa oferują niezwykle obszerną gamę różnorodnych rozwiązań. W Pokoju Rozkoszy znaleźć można bowiem zarówno modele klasyczne, jak również gładki i z wypustkami, nasadki na penisa, jak również penisa i jądra, podwójne pierścienie, pierścienie z funkcją wibracji, zaciski erekcyjne, modele na pilota, warianty pierścieni wibrujących 3w1, nieco perwersyjne nakładki z kajdankami, modele ze stymulacją łechtaczki i wiele innych, które wprowadzą wasze igraszki na zupełnie nowy, nieznany dotąd poziom rozkoszy. 

Pierścienie na penisa dla mężczyzn o większych wymaganiach oferują również masażery prostaty, które pozwalają na intensywną stymulację męskiego punktu G, a miłośnicy BDSM z pewnością nie pogardzą możliwościami jakie oferują pierścienie podwójne i potrójne, z plugiem, pierścienie na jądra czy zaciski na penisa i modele z kuleczkami, wypustkami i dopełnione stymulatorami. Szeroki wachlarz pomoże osiągnąć orgazm o jakim nie śniłeś – nie bój się przyozdobić swojego fallusa w niecodzienną biżuterię – efekty zaskoczą się niebywale!

Przedłużki na penisa i nakładki

Wiele par szuka innowacji i ciekawych form urozmaicenia swojego życia seksualnego. Doskonałym sposobem na zwiększenie satysfakcji ze zbliżeń stają się nasadki na penisa, które potrafią skutecznie rozpalić na nowo namiętność w sypialni. Jeżeli Twoja partnerka ma problemy z osiągnięciem pełnej satysfakcji, doskonałym wsparciem okazać się może niepozorna nakładka na penisa, która sprawi, że oszaleje ona w ekstazie. Większy i głębiej stymulujący penis może okazać się tym czego szukacie. Takie niespodzianki to doskonały sposób także na wzmocnienie doznań mężczyzny – przedłużony, pogrubiony i stymulowany nakładką członek będzie mógł wytrwać w romantycznym uniesieniu dłużej, a przy tym jego finał będzie bardziej satysfakcjonujący. 

Jesteśmy przekonani, że pierścienie erekcyjne, przedłużki na penisa i nakładki z naszego asortymentu znajdą swoich wiernych fanów zarówno wśród panów, jak i pań, które dzięki dodatkowej stymulacji łechtaczki i punktu G osiągną dotąd nieznane spełnienie. Postawcie na nową falę nieziemskich przeżyć i urozmaicić swój łóżkowy repertuar z pomocą niepozornych gadżetów – nie pożałujecie! Zachęcamy do zabawy z różnymi modelami nakładek i pierścieni erekcyjnych – satysfakcja gwarantowana!
Zamknij