Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

Wygodne Zwroty Towaru

Aby zwrócić produkty -użyj wygodnego zwrotu towaru:

 

Wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do zwrotu zakupionego w Sklepie na odległość towaru w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny.

1. Produkt nie powinien być używany. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.
2. Zgodnie z art. 38 pkt. 5 Ustawy o prawach konsumenta - Zwrot nie przysługuje w przypadku zakupu produktów, które są dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, które po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. Dotyczy to większości produktów oferowanych przez Sklep w szczególności produkty intymne oraz kosmetyki.  
3. W przesyłce zwrotnej muszą być wszystkie elementy, które zostały dostarczone Klientowi (dodatkowe akcesoria do produktu, gratisy itd.) W przypadku braku tych elementów, od kwoty zwrotu będzie odliczany ich koszt zgodnie z cennikiem na stronie Sklepu.
4. Podstawą do uznania zwrotu jest poinformowanie Sklepu o odstąpieniu od umowy. Dla zachowania terminu do odstąpienia od umowy (zwrotu towaru) wystarcza wysłanie oświadczenia przed upływem terminu. Odstąpienie od umowy może to być dokonane przez umieszczenie w przesyłce, w której towar jest zwracany oświadczenia o odstąpieniu od zawartej umowy, według wzoru znajdującego się poniżej.
Wzór oświadczenia jest dostępny również drogą e-mailową
, sklep@pokojrozkoszy.pl
5. Jeśli do zamówienia otrzymałeś gratisowy produkt, który przysługiwał Ci od Twojej kwoty zakupów w koszyku, jesteś zobowiązany również go zwrócić w pełnowartościowym opakowaniu i nie używany. Jeśli otrzymany gratis zostanie zatrzymany, a po korekcie zamówienia Twoja kwota zamówienia pomniejszy się w taki sposób, że otrzymany gratis nie będzie przysługiwał po korekcie zamówienia, odliczymy od zwrotu realną wartość rynkową otrzymanego produktu (gratisu). 

Aby ułatwić i przyśpieszyć zwrot proszę wypełnić FORMULARZ ZWROTU TOWARU i wysłać wraz ze zwróconym towarem.

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Z zastrzeżeniem art. 38 pkt .5 - wyjątki od powyższego przepisu (nie wszystkie towary podlegają zwrotom).

Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt będzie nieuszkodzony, oraz nie będzie nosił jakichkolwiek śladów używania.

Sklep PokojRozkoszy.pl

Adresul. Brzezina 18 44-77 Chudów

Zamów przez SMS:

Numer telefonu888-509-704 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Zapytaj o produkty:

Numer telefonu791-208-906 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Współpraca:

Numer telefonu669-230-967 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Kurierzy

Nasz sklep LATEKSOWA ODZIEŻ:

Sklep orion shotsmedia lateksowe ubrania

Nasz sklep BDSM:

sklep bdsm sexshop

Zamknij