Język: PolskiEnglish

Waluta:

Dyskretna przesyłka

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYMI ZASADAMI DYSKRECJI

Dyskretna wysyłka, bezpieczne zakupy, anonimowe zakupy

Zupełnie anonimowe zakupy:

Jeśli tylko potrzebujesz dyskrecji i nie chcesz ujawniać swoich danych osobowych (*być może jesteś osobą rozpoznawalną, celebrytą lub inną osobą, która dba o dyskrecję). Zapewniamy to w ten sposób, że podczas składania zamówienia, aby zachować anonimowość musisz wybrać jedną z form wysyłki:
1) Paczkomaty - wystarczy podać adres e-mail oraz numer telefonu, nie wymagamy Imienia ani Nazwiska, a tymbardziej adresu
2) Poste Restante (Poczta Polska) - wystarczy, że podasz Imię i Nazwisko bez adresu, bez nr telefonu

W przypadku wyboru tych przesyłek, wystarczy że podasz dane wymagane. Z opini naszych klientów, najlepiej wybierać opcję Paczkomaty, ponieważ w rubrykach potrzebnych do złożenia zamówienia możesz podać błedne/fałszywe dane osobowe, a jedynym warunkiem jest podanie nr telefonu i adresu e-mail oraz numeru Paczkomatu, do którego ma trafić Twoja przesyłka. Odnośnie paczkomatów więcej przeczytasz tutaj:
Więcej o Paczkomatach


Bezpieczeństwo danych:
Informujemy, że jako sklep na potrzeby transakcji mamy obowiązek dbać o bezpieczeństwo danych transakcji. Nasza baza zarejestrowana jest w GIODO. Podlega wszelkim prawom ochrony danych osobowych, a my skutecznie tego pilnujemy
.

Najdyskretniejsza paczka:

1. Każda paczka pakowana jest w karton lub kopertę bezpieczną, na której nie widnieje żaden znak identyfikujący naszą firmę lub nazwę sklepu, nie zdradza także zawartości paczki.
2. Każdy produkt owijamy kilkakrotnie folią czarną lub bąbelkową, by nie zdradzić kształtu przedmiotu.
3. Jako nadawca nie występujemy jako sexshop ale jako sklep odzieżowy "YourStyle.pl Sklep odzieżowy" - w skutek tego inny domownik, który odbierze przesyłke nie będzie podejrzewał zawartości intymnej.


CZY DALIŚMY CI WYSTARCZAJĄCO DUŻO POWODÓW ABYŚ NIE MIAŁ OBAW?
NIE OBAWIAJ SIĘ, JESTEŚMY DOŚWIADCZONYM SKLEPEM I ZNAMY POTRZEBY NASZYCH DYSKRETNYCH KLIENTÓW