Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

Duży masażer łechtaczki - O-Wand Noir

2 Lata Gwarancji
30 dni na zwrot
Koszty dostawy
Produkt archiwalny
Zapytaj
Informacja i zamówienia telefoniczne: 888 509 704 (Pracujemy pn - pt: od 8:00 do 16:00)
Do każdej przesyłki dodajemy Gratisy - sprawdź co możesz zyskać

Duży masażer łechtaczki - O-Wand Noir

Ten model to nowość na rynku i jedna z najlepszych wariacji na temat masażerów wand jaką wynaleziono.

Wykorzystano do niego najlepszy dostępny silikon, by był jak najbardziej przyjazny dla ciała, które będzie obdarzał bardzo intensywnymi przecież wibracjami. Jest naprawdę duży, nie stanowi problemu używanie go w dowolne pozycji, zawsze bowiem będzie miał zasięg i komfortowo pobudzi kobietę. Użyto tu charakterystycznej konstrukcji rączki, dającej jeszcze lepszą kontrolę nad pracą masażera i nie męczącej kobiecych dłoni nawet przy długim używaniu.

Dla większej wygody zrezygnowany też z zasilania sieciowego, oferując w zamian pojemne i mocne akumulatorki wewnętrzne. Nawet na najwyższych obrotach jest w stanie pracować godzinę, a to czas aż nadto wystarczający do szczytowania, i to niekoniecznie jednego. Eliminacja zasilania sieciowego pozwoliła też na wyposażenie masażera w opcję wodoodporności, dzięki czemu prysznic czy kąpiel można stać się jeszcze bardziej odprężający.

 

Masażer pracuje w aż jedenastu ustawieniach, od delikatnych po naprawdę intensywną jazdę bez trzymanki. Główka jest gładziutka, miękka i delikatna, bardzo przyjazna dla łechtaczki, szczególnie jeśli nie pożałujemy środka nawilżającego. Co warte zaznaczenia w komplecie jest wymienna nasadka na główkę, oferująca inną teksturę więc i inny sposób pobudzenia, a także można dokupić 3 inne nasadki, w tym jedną dla panów.

Ten model masażera potrafi zmienić opinię kobieto o tym, czym jest naprawdę duża przyjemność i zaprowadzić ją na najwyższe ze szczytów. Jeśli orgazm łechtaczkowy jest tym co kochacie – pokochacie również najnowszy, opatentowany masażer O-Wand.

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarz:
Przepisz kod:
weryfikator

Sklep PokojRozkoszy.pl

Adresul. Brzezina 18 44-77 Chudów

Dział zamówień:

Numer telefonu888-509-704 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Zakupy hurtowe:

Numer telefonu32-445-36-41 Adres emailhurtownia@eroplace.pl

Sprawy techniczne obsługi sklepu:

Numer telefonu669-230-967 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Kurierzy
Zamknij
Vimeo video