Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

Domowy system medycyny estetycznej waginy - Silk'n Tightra Vaginal Rejuvenation

Dyskretna wysyłka w 24h!
W magazynie: 9 szt
2 Lata Gwarancji
30 dni na zwrot
Koszty dostawy
Akcesoria i dodatki
1 999,00 zł
Zapytaj
Informacja i zamówienia telefoniczne: 888 509 704 (Pracujemy pn - pt: od 8:00 do 16:00)
Do każdej przesyłki dodajemy Gratisy - sprawdź co możesz zyskać

Domowy system medycyny estetycznej waginy - Silk'n Tightra Vaginal Rejuvenation

Jak wiadomo z upływem czasu, szczególnie przy menopauzie, albo też z uwagi na poród, kobiece strefy intymne znacząco się zmieniają. Maleje ich jędrność, elastyczność, pojawia się luźność, czasami idzie za tym również nietrzymanie moczu. Są to zjawiska w pełni naturalne – ale niekoniecznie miłe i łatwe do zaakceptowania. Zarówno dla kobiety, jak i dla jej partnera.

 

Silk'n Tightra Vaginal Rejuvenation jest klinicznie przetestowanym urządzeniem, które z tymi zmianami walczy i im przeciwdziała. Zastosowano tu metodę radiofrekwencji bipolarnej (bi-polar RF). Analogicznych metod używa się w gabinetach medycyny estetycznej, by bez operacji i nieinwazyjnie przeprowadzać zabiegi. Nie bez powodu nazywane są liftingiem bez użycia skalpela.

 

Działanie RF to głównie pobudzenie komórek skóry zajmujących się produkcją elastyny i kolagenu. Jak wiadomo to one odpowiadają właśnie za elastyczność, jędrność, wypełnienie tkanki. Użyte w przypadku waginy nie tylko poprawiają kondycję tkanki, ale tym samym zwiększają jej ciasnotę, pozwalając mocniej odbierać doznania seksualne.

 

Jest to pierwsze tego typu urządzenie przeznaczone do użytku domowego.

 

Działa podobnie do znanych, potwierdzonych, stosowanych codziennie przez wiele kobiet zabiegów medycyny estetycznej. Jednak w tym przypadku – dostosowanych do specyfiki miejsca, czyli stref intymnych kobiety.

 

Jest to metoda bezpieczna, bezbolesna, nie inwazyjna. Efekty widoczne są już po około 4 tygodniach stosowania.

 

W wyniku zabiegów wagina ulega odmłodzeniu. Zwiększenie kolagenu w tkance to automatycznie jej większa jędrność i elastyczność.

 

Stosowanie systemu Tightra pozwala kobiecie cieszyć się większą przyjemnością seksualną. Podnosi jej radość z życia, samoocenę, pewność siebie. Efekt daje też większą rozkosz dla partnera, za sprawą ciaśniejszych i mocniej obejmujących penisa tkanek.

 

Technologia bipolarnej radiofrekwencji jest potwierdzona klinicznie. Wielokrotnie stosowana w zastępstwie zabiegów chirurgicznych. Ten sam producent stosuje ją zresztą w innych urządzeniach – przeznaczonych do ciała i twarzy.

 

Jak to działa? W urządzeniu jest 16 sensorów, które sprawdzają temperaturę skóry. Rozgrzewają ją tak, b nie przekroczyła 42-43 stopni Celsjusza. Nie dochodzi więc do przegrzania i nie powoduje to dyskomfortu. Dodatkowe sensory dotykowe zapewniają, że urządzenie działa jedynie mając wystarczający kontakt z ciałem. Kolejny sensor sprawdza głębokość penetracji przez urządzenie, by nie przegrzać zewnętrznych części miejsc intymnych, a ogrzewać jedynie wnętrze waginy.

 

16 elektrod pokrytych złotem i chromem przeznaczonych jest do użycia wewnętrznego. 3 chromowane elektrody używane są na zewnątrz.

 

Podczas używania przyrządu wytwarzane jest ciepło, które stymuluje tkanki do produkcji kolagenu. Aby proces był skuteczny należy używać żelu przewodzącego - Silk'n Intimate Gel. Jedna porcja znajduje się w zestawie, w naszej ofercie także go znajdziecie.

 

Skutek działania urządzenia jest widoczny i odczuwalny bardzo szybko. Wystarczą 4 tygodnie, 8 sesji po 20 minut, by je zauważyć.

 

Urządzenie jest ładowane przez USB. Po naładowaniu można go używać przed 20min, czyli tyle, ile trwa jedna sesja.

 

Potwierdzone działanie.

Dostosowane do użytku domowego.

Zasada działania stosowana w medycynie estetycznej.

Szybkie rezultaty.

Odmładzający efekt.

 

Pierwszy na świecie domowy system odmładzania waginy, bazujący na radiofrekwencji bipolarnej.

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarz:
Przepisz kod:
weryfikator

Zapytaj o produkt

Sklep PokojRozkoszy.pl

Adresul. Brzezina 18 44-77 Chudów

Dział zamówień:

Numer telefonu888-509-704 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Zakupy hurtowe:

Numer telefonu32-445-36-41 Adres emailhurtownia@eroplace.pl

Sprawy techniczne obsługi sklepu:

Numer telefonu669-230-967 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Kurierzy
Zamknij
Vimeo video