Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

Kapsułki Nowej Generacji Wspierające Proces Silnej Erekcji I Potencji U Mężczyzn + Wspomagające Prokognitywnie Męskie Libido

Dyskretna wysyłka w 24h!
W magazynie: 99 szt
30 dni na zwrot
Koszty dostawy
99,90 zł
Zapytaj
Informacja i zamówienia telefoniczne: 888 509 704 (Pracujemy pn - pt: od 8:00 do 16:00)
Do każdej przesyłki dodajemy Gratisy - sprawdź co możesz zyskać

Lovely Lovers ERECTMAN 60 CAPS - NEW EDITION 2w1 - kapsułki nowej generacji wspierające proces silnej erekcji i potencji u mężczyzn + wspomagające prokognitywnie męskie libido


lovely lovers lovelylovers logo

Zdobywca nagrody
LAUR KONSUMENTA - ODKRYCIE ROKU 2014


Na nową formułę składają się 3 grupy składników:

 • grupa aminokwasowa
 • grupa wyciągów ziołowo-owocowych
 • grupa prokognitywna
Dzięki temu poza typową pomocą w uzyskaniu silnej zdrowej potencji przez organizm (rozumiany jako narządy) suplementacja kapsułkami ERECTMAN wspiera również umysł, który odpowiada za popęd płciowy.

Wypróbuj LL ERECTMAN NEW EDITION, aby przekonać się jak:

- aż 1200mg L-Argininy dziennej dawki (36 000mg miesięcznej suplementacji) ułatwia pobudzenie wzwodu,
- dodatkowy kompleks 5 naturalnych składników, w tym skoncentrowanych ekstraktów - odmieni Twoje życie intymne,
- (Czerwony burak) korzystnie wpływa na zaburzenia wzwodu,
- (Miłorząb japoński)* pozwala zwiększyć dostępność NO (tlenku azotu) niezbędnego do uzyskania silnej erekcji,
- (Kofeina z Guarany)* pozwala zwiększyć wydolność fizyczną podczas krótkotrwałego intensywnego wysiłku,
- (Tauryna) zwiększa wydolność organizmu i pozwala przyspieszyć regenerację po stosunku,
- (Maca) naturalnie wspomaga wzrost popędu seksualnego i męską potencję.

* - Składniki prokognitywne (takie jak Miłorząb japoński oraz kofeina) dodatkowo wspierają działanie ludzkiego umysłu, a konkretnie funkcje prokognitywne, czyli inaczej "poznawcze" to m.in. skupienie, logiczne myślenie czy kreatywność. Dzięki jasności umysłu bodźce jakie do nas dochodzą mają możliwość wywrzeć na nas większe wrażenie, co pozwala podnieść libido, które jest niezbędne w procesie uzyskania silnej erekcji.

 

erectman erekcja
Nowa udoskonalona formuła ERECTMAN to najsilniejsza dzienna porcja:
aż 1200mg L-argininy wzbogacona o kompleks 5 naturalnych składników


erectman erekcja

Jak nowa formuła ERECTMAN wspomaga uzyskanie erekcji?

Kapsułki ERECTMAN są dedykowane mężczyznom, którzy chcą wspomóc naturalny proces uzyskania silnej i łatwo osiągalnej erekcji, korzystając ze zbilansowanej kompozycji na które składa się 6 poniższych składników:

  • L-Arginina (1200mg)
   Korzystny wpływ na męską sprawność seksualną jest przede wszystkim zasługą maksymalnej dziennej porcji L-argininy, która wynosi aż 1200mg! Obecność tego aminokwasu jest warunkiem koniecznym do powstania erekcji, ponieważ odpowiada on za zwiększenie produkcji tlenku azotu (NO). Potwierdziły to badania opublikowane w BJU International. Prawidłowa synteza NO intensyfikuje wrażliwość na stymulację znacząco zwiększając napływ krwi do ciał jamistych i gąbczastych męskiego członka, co w efekcie pozwala uzyskać zdrową silną erekcję. Dlatego na miesięczną suplementację składa się aż 36 000 mg tej substancji!

   Efekty jakie możesz uzyskać dzięki nowej formule nie byłyby możliwe bez pozostałych składników. Z powodu najnowszych odkryć o poniższych ekstraktach została podjęta decyzja o aktualizacji formuły, tak by była jeszcze bardziej efektywna. Nie bez znaczenia jest 
koncentracja zastosowanego naturalnego suszu!

  • Czerwony burak (300mg) - ekstrakt 5:1
   Po odkryciach z ostatnich lat jest on uważany za jeden z najlepszych naturalnych składników diety przeciwdziałających zaburzeniom seksualnym: reguluje ciśnienie oraz aktywuje syntezę cGMP - bardzo ważny dla zaburzeń erekcji (cykliczny guanozynomonofosforan, mający wpływ na enzymy np PDE5). Dzięki dużej zawartości boru, który wpływa na produkcję hormonów odpowiedzialnych za męskie libido, przyczynia się do wzrostu pożądania seksualnego wspierając proces przekazywania sygnałów nerwowych oraz co najważniejsze ułatwiając osiągnięcie silnej erekcji (pod wpływem stymulacji).

  • Gingko biloba (200mg) - ekstrakt 4:1
   Susz Miłorzębu japońskiego ma kluczową przewagę nad preparatami zawierającymi sildenafil, które działają tylko doraźnie. Regularne stosowanie wyciągu z miłorzębu pozwala zwiększyć dostępność NO (tlenku azotu) i pozwala rozluźnić naczynia mięśni gładkich, co z kolei po odpowiedniej suplementacji zwiększa szansę uzyskania silnej erekcji w każdej chwili.
   jako składnik prokognitywny: efekt antyoksydacyjny wspomaga rozszerzanie naczyń krwionośnych ułatwiając zaopatrzenie mózgu w tlen pozwalając poprawić funkcje poznawcze umysłu - w tym te odpowiedzialne za libido.

  • Maca (200mg) - ekstrakt 4:1
   Wyciąg uzyskiwany z korzenia tej peruwiańskiej rośliny jest bogaty w niemal wszystkie niezbędne mężczyźnie aminokwasy (w tym już wcześniej opisaną Argininę). Ponadto jest jest cennym źródłem miedzi (niezbędnej do produkcji czerwonych krwinek), potasu (dla zdrowia serca), żelaza (do przenoszenia tlenu w organizmie) i witamin C, E oraz z grupy B. Dzięki takiej kombinacji składników poza zwiększeniem ogólnej wydajności organizmu wspiera naturalny proces wytwarzania plemników oraz naturalnie wspomaga wzrost popędu seksualnego i męską potencję.

  • Guarana (200mg)
   Bogaty w kofeinę owoc guarany odpowiada za zwiększenie wydatków energetycznych zmniejszając uczucie zmęczenia. Guarana zawiera nawet do 7% kofeiny, która przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas krótkotrwałego wysiłku o wysokiej intensywności. Dzieje się tak ponieważ wspomaga ona rozszerzanie się naczyń krwionośnych, co poprawia przepływ krwi w całym organizmie, także w narządach rodnych. Ponadto wyciąg z owocu Paullinia Cupana wyróżnia się działaniem stymulującym i pobudzającym.
   jako składnik prokognitywny: kofeina zawarta w guaranie ma właściwości stymulujące nasz ośrodkowy układ nerwowy i pobudzające całą korę mózgową. Jest to efektem podwyższenia się poziomu adrenaliny i może przekładać się na poprawę nastroju (poprzez wpływ na dopaminę), zwiększenie czujności, redukcję zmęczenia psychicznego i zwiększenia poziomu odczuwalnej energii.

 • Tauryna (50mg)
  Jest to kolejny aminokwas obok L-argininy. Uczestniczy w licznych procesach fizjologicznych m.in. w prawidłowym funkcjonowaniu układu sercowo-naczyniowego. Ponadto tauryna (jako popularny składnik suplementów dla sportowców) uczestniczy w procesie regeneracji mięśni po wysiłku fizycznym pozwalając przyspieszyć regenerację np. po udanym stosunku.
erectman l-arginina

Nowy LL ERECTMAN CAPS możesz stosować na 3 sposoby:


  • Sposób Nr 1:
   Przyjmując 3 kapsułki w dniu planowanego stosunku wykorzystasz potencjał zawarty w maksymalnej dawce 1200mg L-argininy, 300mg wyciągu 5:1 z Czerwonego buraka, 200mg wyciągu 4:1 Gingko biloba, 200mg wyciągu 4:1 z Maca, 200mg Guarany i 50mg Tauryny.

   Koszt: 3 kapsułki to tylko 4,99zł - tyle kosztuje jednorazowa najsilniejsza dawka.
   Efektywność: przy takim stosowaniu opakowanie 60 kapsułek starczy na 20 użyć maksymalnej porcji.


  • Sposób Nr 2:
   W celu poprawienia ogólnej witalności wystarczy 1 kapsułka w czasie porannego posiłku, co pozwoli trwale uzupełnić brakujące elementy diety odpowiadające za silną erekcję będącą wynikiem prawidłowej sprawności seksualnej. Przy okazji wesprzesz swoją odporność, wytrzymałość oraz libido.

   Koszt: 1 kapsuła to tylko 1,66zł - tyle wynosi dzienny koszt suplementacji.
   Efektywność: przy takim stosowaniu opakowanie 60 kapsułek starczy na 2 miesiące suplementacji.


 • Sposób Nr 3:
  W przypadku silnych niedoborów w celu najbardziej efektywnego poprawienia witalności należy codziennie zażywać maksymalną dawkę 3 kapsułek w czasie porannego posiłku. Taka suplementacja pozwoli możliwie jak najszybciej nasycić organizm w brakujące elementy, aby cieszyć się w pełni życiem intymnym bez potrzeby brania środków "na zawołanie".

  Koszt: W tym przypadku optymalnym wyborem jest promocyjny zestaw 3 opakowań, gdzie trzecie opakowanie otrzymasz 50% GRATIS.
  Efektywność: przy takim stosowaniu 3 opakowania po 60 kapsułek starczą na 2 miesiące codziennej suplementacji.

3x 60caps ERECTMAN
UWAGA: Efekty są uzależnione od indywidualnej kondycji organizmu. Można łączyć wszystkie 3 sposoby zależnie od indywidualnych preferencji. Należy jednak pamiętać o nie przekraczaniu zalecanej dziennej porcji. Dla uzyskania optymalnych rezultatów polecamy kompletną 2 miesięczną suplementację.

Optymalne efekty z LOVELY LOVERS POTENCY GEL i SPRAY

Polecamy dodatkowo połączenie suplementacji kapsułkami z preparatami LL POTENCY GEL i SPRAY. Systematyczna suplementacja wraz z regularnym stosowaniem kosmetyków z zewnątrz zapewnia najlepsze rezultaty. Sprawdź i przekonaj się o działaniu ODKRYCIA ROKU 2014!
lovely lovers potency potencja
erectman opis


Wybierając LOVELY LOVERS masz pewność, że produkt jest:

 • oparty na przebadanym składzie opracowanym przez najlepszych technologów
 • bezpieczny dla zdrowia
 • skuteczny co potwierdza LAUR KONSUMENTA - ODKRYCIE ROKU 2014!
 • najwyższej jakości co potwierdza zwycięstwo w ZŁOTEJ SIÓDEMCE branży kosmetycznej 2015
 • zgłoszony do GIS (Główny Inspektorat Sanitarny)
 • wytwarzany według farmaceutycznego standardu GMP (ang. Good Manufacturing Practice)
 • sprawdzony przez tysiące zadowolonych klientów
lovely lovers erectman laur konsumenta

Marka LOVELY LOVERS zajęła zaszczytne 1 miejsce w ogólnopolskim plebiscycie LAUR KONSUMENTA - ODKRYCIE ROKU 2014. Jest to konsumencki projekt, który każdego roku wyłania najbardziej popularne, nowe i innowacyjne marki w swoich kategoriach. LOVELY LOVERS może się poszczycić wygraną w kategorii: "preparaty intymne". Dziękujemy!Bezpieczny i przebadany

ERECTMAN jest jest wytwarzany z najwyższej jakości naturalnych składników i roślinnych suszy, a produkcja odbywa się pod nadzorem specjalistów kontroli jakości. Jako suplement diety jest zgłoszonym do GIS (Główny Inspektorat Sanitarny). Bezpieczeństwo jego stosowania potwierdzają pozytywne wyniki badań laboratoryjnych. Dzięki temu masz pewność, że produkt jest najwyższej jakości i bezpieczny dla zdrowia.

erectman badania


Opakowanie gwarantujące wysoką jakość

Dzięki zastosowaniu zabezpieczenia w postaci zrywki na korku masz pewność, że słoik nie był otwierany. Specjalne zamknięcie zabezpieczające dba o to, by od pierwszego otwarcia w zamkniętym słoiku zawartość kapsułek nie wietrzała. Dzięki temu masz pewność, że kapsułki są przechowywane w odpowiednich warunkach przed rozpoczęciem i w trakcie suplementacji.

zamkniecie erectman


LOVELY LOVERS – the Art of Love

Marka LOVELY LOVERS jest efektem pracy specjalistów z całej Europy. Technolodzy za cel postawili sobie stworzenie unikalnych i skutecznych formuł w przystępnej cenie. Dzięki temu powstała linia kosmetyków i suplementów diety dla wymagających odbiorców ceniących sobie najwyższą jakość życia intymnego. Wszystkie produkty są przetestowane dermatologicznie, wyprodukowane wedle farmaceutycznych norm GMP (ang. Good Manufacturing Practice) oraz zarejestrowane w CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) / GIS (Główny Inspektorat Sanitarny). Najwyższe standardy kontroli nad jakością i pochodzeniem surowców dają konsumentom pewność najwyższej jakości produktu i skuteczności potwierdzonej testami i opiniami zadowolonych Klientów. Potwierdza to przyznana marce LOVELY LOVERS nagroda za zajęcie 1 miejsca w plebiscycie LAUR KONSUMENTA - ODKRYCIE ROKU 2014 w kategorii "preparaty intymne" oraz wygrana w ZŁOTEJ SIÓDEMCE branży kosmetycznej 2015.

lovely lovers kosmetyki intymne laur konsumenta


Potwierdzają to przyznane nagrody:

 • 1-sze miejsce w plebiscycie LAUR KONSUMENTA - ODKRYCIE ROKU 2014 w kategorii "preparaty intymne",
 • wygrana w ZŁOTEJ SIÓDEMCE Branży kosmetycznej 2015.
lovely lovers złota siódemka branży kosmetycznej
 • Zobacz film o zwycięzcach konkursu ZŁOTA SIÓDEMKA:
Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarz:
Przepisz kod:
weryfikator

Zapytaj o produkt

Sklep PokojRozkoszy.pl

Adresul. Brzezina 18 44-77 Chudów

Dział zamówień:

Numer telefonu888-509-704 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Zakupy hurtowe:

Numer telefonu32-445-36-41 Adres emailhurtownia@eroplace.pl

Sprawy techniczne obsługi sklepu:

Numer telefonu669-230-967 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Kurierzy
Zamknij
Vimeo video