Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

(Wyszukaliśmy dla Ciebie: 103 produktów)

Strap-On-Me® to odważna i zarazem elegancka francuska marka, która oferuje bogaty wachlarz wszechstronnych seks zabawek. Ich stylowa forma, ergonomiczne wzornictwo oraz niezwykłe wrażenia zmysłowe jakie oferują, czynią je wyborem dla poszukiwaczy wyjątkowych doznań. Strap-On-Me® swoje początki datuje na 2018 rok, kiedy to zainspirowani światem mody i designu, żądni nowych satysfakcjonujących pieszczot i innowacyjnych rozwiązań założyciele, postanowili stworzyć produkty doskonałe dla każdego. Nieważna jest twoja orientacja seksualna, płeć czy przynależność – w Strap-On-Me® znajdziesz produkt, który Cię zachwyci!
Sortuj według:
1 2
1 2

Dildo dwustronne, dildo do strap-on pegging i stymulacji punktu G, różnorodne uprzęże do strap-on – bogata paleta możliwości, czyni ofertę marki wyjątkowo kuszącą. Oparte na znajomości anatomii i projektowania produkty są intuicyjne i łatwe w użyciu, a dodatkowo pozwalają na zapewnienie sobie jak i miłosnemu partnerowi niezwykłych doznań. Zespół marki to projektanci, inżynierowie, styliści i seks eksperci, dlatego każdy kolejny produkt dopracowany jest z dbałością o najdrobniejsze detale. Dowodem ich niezwykłości są między innymi liczne nagrody i wyróżnienia jak „Red Dot Design Award” . Strap-On-Me® to towarzysz odkrywania przyjemności, którego warto mieć pod ręką.

Seksualność w każdej z form nieustannie ewoluuje podobnie jak Strap-On-Me® dlatego warto poddać się fali ekscytacji i już dzisiaj wybrać produkt idealny! W Pokoju Rozkoszy oferujemy ich całkiem sporo!

Sklep PokojRozkoszy.pl

Adresul. Brzezina 18 44-77 Chudów

Zamów przez SMS:

Numer telefonu888-509-704 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Zapytaj o produkty:

Numer telefonu791-208-906 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Współpraca:

Numer telefonu669-230-967 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Kurierzy

Nasz sklep LATEKSOWA ODZIEŻ:

Sklep orion shotsmedia lateksowe ubrania

Nasz sklep BDSM:

sklep bdsm sexshop

Zamknij